Vítězná branka na poslední chvíli. Dorost v dramatickém utkání zdolal Břeclav

Helena Hegeďová • včera

Dorostenci se v neděli vydali na led poslední Břeclavi, utkání ale vůbec nebylo tak jednoduché, jak by se mohlo podle papírových předpokladů zdát. Vsetín držel po první třetině dvoubrankové vedení, jenže pak domácí zbarali. Břeclav nejen vyrovanala, ale ve třetím dějství také otočila výsledek na svou stranu. Valaši zvládli srovnat, a nakonec odvrátili i možnost prodloužení, ke kterému vývoj utkání směřoval. Vsetínští dorostenci rozhodli utkání z přečíslení v 59. minutě, které úspěšně zakončili. Další utkání čeká na dorostence už v úterý 29. října, kdy před dlouhou pauzou odehrají domácí dohrávku proti Šumperku.

CCM liga dorostu - 9.kolo ne 27.10.13:00
HC Lvi Břeclav mládež z.s.
3:4(0:2, 2:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 26:06 Jančík (5/5), 35:40 Černý (Král, Jedlička; 5/4), 46:23 Chlubný (Bubílek; 5/5) – 02:20 Lorenc (Šedlbauer, Olšák; 5/5), 18:51 Olšák (Dubec; 5/5), 49:03 Man (Spitzer, Malý; 5/5), 58:23 Lorenc (Fusek; 5/5). Rozhodčí: Karpíšek – Holub, Maša. Diváci: 78. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Střely na branku: 3:4. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4.

HC Lvi Břeclav mládež z.s.: Hrabinec – Harus, Král, Veselský, Čermák, Ruta, Matoušek – Černý, Kuswito, Meissner, Doležal, Nováček, Jedlička, Prchal, Novotný, Chlubný, Jančík, Bubílek.
VHK ROBE Vsetín: Valášek – Kremer, Posád, Řepka, Dubec, Spitzer, Šedlbauer, Koňařík – Olšák, Lorenc, Duba, Malý, Vopatřil, Bláha, Tomášik, Fusek, Hřebíček, Man.