Vítězná série skončila, SDO padl v Třinci

Radek Bařina • 11.12.2015

Po třech vítězstvích v řadě se starší dorostenci VHK představili na ledě suverénního lídra tabulky z Třince. S favoritem drželi krok jen do 7. minuty. Poté totiž domácí čtyřmi góly v řadě odskočili do trháku a i když Valaši v závěru druhé třetiny snížili, byla to z jejich strany jen kosmetická úprava skóre. Třetí periodu totiž zcela ovládli Oceláři, kteří nakonec vyprovodili Vsetín výsledkem 10:2. Poslední duel základní části čeká Valachy v pátek, od 16:30 přivítají na svém ledě Opavu

ELSD - 28.kolo čt 10.12.14:00
HC Oceláři Třinec
10:2( 2:0, 4:2, 4:0)

Branky a nahrávky: 7. Stuchlík (Krzak), 19. Kvasnica (Stuchlík, Kaukič), 22. Plitko (Hladonik, Kalus), 31. Kvasnica (Kaukič), 34. Stuchlík (Kvasnica), 39. Kalus (Brabec), 41. Kalus, 46. Mach (Haman), 51. Stuchlík (Kaukič), 56. G. Radzienciak (Imrich, Najsar) – 37. Kovář, 40. Knap (Kovář, Kollár). Rozhodčí: Mikula – Lederer, Ganger. Vyloučení: 1:6. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 248. Střely na branku: 55:9. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:2, 10:2.

HC Oceláři Třinec: Kučera – Krzak, Valíček, G. Radzienciak, Brabec, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Plitko, Vochozka, Mach, Kvasnica, Hladonik, Kalus, Najsar, Molin
VHK ROBE Vsetín: Sachr (31. Machač) – Krůžela, Nadymáček, J. Weintritt, Kollár, Kašpar, Augustin, Petrla – Wolf, Najvar, Dostál, Koňařík, Hrňa, Dubnický, M. Weintritt, Čechmánek, Vilém, Humplík, Kovář, Knap