Vsetínský dorost svou výhru nezopakoval, z Vítkovic odjíždí bez bodu

Anna Pavlína Sedláčková • 24.10.2019

V první třetině se na žádný gól nedostalo, spíš se hrálo z jedné strany na druhou. Ve druhé se již podařilo prosadit Vítkovicím, které o pár minut později dohnal Vsetín. To domácí však nezastavilo a přidali ještě další tři góly. V poslední části se Vítkovice prosadily hned na začátku, Vsetínu se sice ještě podařilo snížit, ale nakonec končí bez bodu.

ELIOD Extraliga dorostu - 13.kolo čt 24.10.17:00
HC Vítkovice Ridera
5:2(0:0, 4:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 23. Petr (Melovský, Vřeský), 33. Petr (Přibyl), 34. Petr (Melovský), 38. Schauer (Petr, Krejsa), 42. Skřipčák (Kelnar) – 29. Kočí (Šedlbauer, Kopřiva), 49. Rigo (Hrnčíř, Kuchařík). Rozhodčí: Rapák – Návrat, Veselý. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 35:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák – Bystroň (A), Smolka, Kelnar, Puchala, Řepa, Vřeský – Holaník (A), Přibyl, Krejsa (C), Petr, Pavelec, Schauer, Macho, Melovský, Skřipčák.
VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek – Šedlbauer, Velikovský (C), Kočí, Mikula, Fojtík, Krajčík, Kunst (A) – Bednařík, Kopřiva, Rigo, Babeliak, Adámek, Kuchařík (A), Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová.