Vyrovnané dorostenecké derby rozhodlo prodloužení

Anna Pavlína Sedláčková • 23.11.2021

Vsetínským dorostencům se v první třetině dařilo a do kabin se odcházelo za stavu 1:0 pro domácí. Pár sekund po začátku druhé třetiny bylo vyrovnáno, když se hostům podařilo využít přesilové hry. Díky trestnému střílení o pár minut později se Zlínským podařilo dostat do vedení. V polovině periody však bylo opět vyrovnáno. Třetí třetina tak začínala za rovného stavu. Během ní se obou týmům podařilo jednou prosadit. O konečném výsledku se tak rozhodlo až v prodloužení, kdy byl lepším týmem domácí Vsetín.

Extraliga dorostu - 14.kolo út 23.11.18:00
Berani Zlín
4:3p(1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Raušer (Budín, Zedek), 33. Frolo (Šedlbauer, Zedek), 47. Škarka (Vaněk, Koláček), 63. Koláček (Zedek, Budín) – 21. Heš L. (Šišák, Kowalczyk), 22. Heš L. (TS), 42. Šišák (Heš L., Heš J.). Rozhodčí: Koziol – Hranoš, Kořistka. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 121. Střely na branku: 32:44. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.

VHK ROBE Vsetín: Čada – Stodůlka, Hrdinka, Kotrla, Herman, Šedlbauer (C), Zedek (A) – Koláček (A), Vaněk, Kovář, Škarka, Budín, Frolo, Pejchal, dočekal, Raušer.
Berani Zlín: Kowalczyk (Málek) – Kotala, Stuchlík, Řezníček, Hamrla (A), Mikel, Kopřiva, Špaňhel, Šišák (C) – Urban, Vaculík, Hampl, Holba, Heš L., Marek, Babulík (A), Heš J., Klimek.