Warrior Brno deklasoval mladší dorostence Vsetína

Filip Bazala • 28.09.2011

Dnes dopoledne nastoupili mladší dorostenci k utkání proti týmu HCM Warrior Brno. První minuty patřily domácímu týmu, ale poté se rozjel brankostroj jménem Liridon Dupljak a hosté během dvaatřiceti minut vedli 6:0. Jedinou branku domácích zařídil Ondřej Tydlačka. Utkání skončilo jasným vítězstvím Warrioru 7:1. V příštím zápase čeká na vsetínské mladíky vedoucí tým tabulky HC Oceláři Třinec.

EMD - 5.kolo st 28.9.10:00
HCM Warriors Brno
1:7(0:2, 1:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 36. Tydlačka (Světlík) - 7. Dupljaku (Panáček), 10. Lidák (Dupljaku), 22. Dupljaku (Dufek), 26. Dupljaku (Panáček), 29. Dupljaku (Dufek), 32. Dupljaku (Lidák), 54. Panáček (Lejska, Hussein). Rozhodčí: Dobeš - Dočkal, Kurtin. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7.
VHK ROBE Vsetín: Holub (29. Bechný) - Pisklák, Haničák, Svozílek, Běhula, Vítek, Januška, Chrástecký - Světlík, Vojkůvka, Mikula, Tydlačka, Škrabánek, Miko, Riška, Ondryáš, Ngo.
HCM Warriors Brno: Sasínek (Růžička) - Mandát, Lejska, Sabol, Lidák, Hohl - Dupljaku, Kment, Nohel, Hussein, Denk, Dufek, Lainka, Dobiáš, Kubeš, Panáček.

První branku utkání vstřelili hosté v sedmé minutě, kdy po tlaku, jenž vytvořili na domácí tým se z dorážky po střele Petra Panáčka prosadil do poloprázdné klece Liridon Dupljaku - 0:1.

Další branku v síti domácích přidali hosté v polovině první třetiny. Dupljaku přihrál Lidákovi, který volným tempem nabruslil do levého kruhu před Holubem a střelou přes obránce překvapil domácího gólmana a vymetl pavučinu nad jeho vyrážečkou - 0:2.

Třetí trefa v síti hostů přišla ve druhé minutě druhé dvacetiminutovky. Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Jan Dufek žabkou přehodil domácího obránce a Liridon Dupljak střelou nad lapačku Holuba zvýšil na - 0:3.

O pár minut později už Liridon Dupljak slavil hattrick a čtvrtou branku ve vsetínské kleci. Panáček jej našel v mezikruží před Holubem a jeho bomba se od horní tyče odrazila do branky - 0:4.

V polovině zápasu přidal svou čtvrtou branku Dupljak poté co se dostal až před Holuba a na dvakrát propasíroval kotouč pod jeho betony až do branky - 0:5.

Další branka v domácí kleci přišla velmi záhy a opět od kanonýra Liridona Dupljaka. To už v brance domácích stál Daniel Bechný, který musel likvidovat jeho střelu, ale neudržel ji ve výstroji a tak Dupljaku na třikrát překonal domácího gólmana - 0:6.

Čestný gól ze strany vsetínských přišel ve 36. minutě, kdy Světlík přihrál do jízdy Tydlačkovi, který střelou z pravého kruhu propasíroval touš mezi betony brankáře Sasínka - 1:6.

Poslední branka zápasu padla ve třetí třetině v 54. minutě. Domácí hráli v oslabení a když už početní výhodu hostů ubránili pár vteřin na to inkasovali. Sám před Bechným zůstal Petr Panáček, kterého si dobře všiml Lejska a přihrál mu. Panáček lehkým pohybem položil Bechného na záda a zvedl kotouč do horní části branky, kde neměl šanci vsetínský brankář puk chytit a zpečetil tak skóre na konečných 1:7.

Jiří Weintritt (VHK Vsetín): „První pětka, na které jsme to dnes chtěli stavět inkasovala čtyři branky ze sedmi a od toho se vše další odvíjelo. Dnes ze svého týmu mohu pochválit pouze Svozílka a Světlíka. Bohužel nikdo další se k nim nepřidal. Dnes jsme vyrobili v obraně řadu hrubých chyb a soupeř je dokázal využít. Do neděle se musíme dát dohromady, protože v neděli hrajeme s Třincem a to by měl být ještě o třídu lepší soupeř."

Oldřich Kališ (HCM Warrior Brno): „My jsme dnes do Vsetína přijeli s cílem dobře rozehrát utkání, protože jsme věděli, že Vsetín podle výsledků je dobrý tým. Nabádali jsme hráče už od začátku k obraně, což se nám vyplatilo. Směrem dopředu jsme proměnili několik šancí a to nám dodalo psychický klid. Myslím, že celé utkání jsme kontrolovali hru naší poctivou hrou v obraně."