Trenéři mládeže se školili v rámci nové aplikace Coach Manager

Redakce • 20.12.2017

Program Coach Manager je online aplikace pro trenéry, která nabízí množství funkcí, nástrojů a možností k usnadnění práce, administrativy a nabízí nové možnosti vzdělávání a práce s edukačními materiály. Právě ohledně výše uvedené aplikace se týkalo školení trenérů mládeže, které vedl trenér Lubomír Konečný. Cílem VHK Vsetín je, aby program používali všichni trenéři od přípravky až po osmou třídu.

Aplikace Coach Manager nabízí široké množství funkcí, které mohou trenéry mládeže v jejich práci posunout dále. Trenéři se v rámci aplikace mohou vzdělávat, vést si docházku svého týmu, uchovávat jednotlivá cvičení z tréninků včetně zaznamenávání na video. Trenéři mládeže navíc tréninky můžou společně mezi sebou sdílet, ale třeba i mezi ostatními kluby a rozšířit si svůj trenérský reportoár.

Trenéři budou mít díky aplikaci Coach Manager i přehled o tom, jaké cvičení daný tým absolvoval v minulých ročnících, a jak byly pro tým či jednotlivce prospěšné. Doba je v těchto ohledech pokroková a musí se to projevit i v trenérské práci. Díky aplikaci Coach Manager tomu tak bude. Trenéři mládežnických kategorií tak neustále pracují na tom, aby jejich práce byla koordinovaná a posunovala naše mladé hokejisty kupředu.