2. ročník Sportovního odpoledne s VHK aneb Společné ukončení sezony

Klub • 11.04.2014

Na prahu nastávající sezony přichází okamžik rozloučit se s tou nedávno skončenou. Stejně jako před rokem, také letos jsme se rozhodli zhodnotit a ukončit uplynulou hokejovou sezonu společně se všemi hráči od přípravky až po muže v rámci druhého ročníku Sportovního odpoledne s VHK. Tentokrát v areálu u zimního stadionu Na Lapači. Přijďte s námi aktivně prožít velikonoční neděli 20. dubna od 13:30 hodin!

K dispozici nám tentokrát bude sportovní hala a zahradní restaurace Music Club na zimáku. Sportovat a bavit se bude možno bez rozdílu věku a pohlaví. Na všechny čeká bohaté občerstvení v podobě sladkostí, gulášku, opékání špekáčků, pití pro mladistvé i plnoleté. Zveme tím všechny hráče VHK, malé i velké, trenéry klubu, rodiče hráčů, partnerky hráčů a všechny obchodní partnery našeho klubu. Ti, co se nebojí aktivního velikonočního odpočinku, sportovní oblečení a obutí do tělocvičny s sebou. Můžete vyzkoušet své umění ve florbale!

Přijďte se s námi pobavit!

PS: V případě hodně nepříznivého počasí Vás budeme o případných změnách konání či nekonání akce včas informovat.

Zobrazit místo Sportovní odpoledne s VHK na větší mapě

Program 2. sportovního odpoledne s VHK:

KDY: Neděle 20. dubna 2014 od 13:30 hodin.

KDE: Na Lapači - sportovní hala a zahradní restaurace Music Club na zimáku

Začátek sportovního odpoledne
Sraz všech aktivních sportovních účastníků akce u zimáku

Rozlosování, rozdělení hráčů do jednotlivých týmů
Miniturnaj ve florbale

Miniturnaj ve florbale

Vyhlášení výsledků sportovních akcí
Zhodnocení hokejové sezony 2013/2014
Individuální a týmová ocenění hráčů jednotlivých kategorií VHK
Výhled do nové sezony

18:00 - ?
Volná zábava, která bude probíhat během celého odpoledne

Po celou dobu trvání Sportovního odpoledne bude pro Vás připraveno bohaté občerstvení z našeho „Stánku VHK“ a zahradní restaurace Music Club na Lapači. Zároveň si budete moci znovu opéct „špekáček od Černockých“ u táboráku, který bude také v areálu u zimáku pro Vás připraven.

Miniturnaj ve florbale vol 1:

TÝMY:
Rozdělení hráčů do jednotlivých týmů z řad fanoušků, rodičů hráčů, partnerů klubu, Muži VHK, DOR + JUN VHK, trenérů

POČET HRÁČŮ:
5+1

HRACÍ ČAS:
Bude upřesněn na místě podle počtu mužstev

SYSTÉM:
Každý s každým

KDE:
Sportovní hala na Lapači

ZAČÁTEK:
14:00 hodin (sraz ve 13:30)

KONEC:
17:30 hodin

CO S SEBOU:
florbalová hůl, sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, ručník

Miniturnaj ve florbale vol. 2:

HRÁČI:
Pro všechny hráče od přípravky do 8.třídy VHK

SYSTÉM:
Podle počtu zájemců budou vytvořeny týmy tak, aby proti sobě nastupovali vždy hráči stejné věkové kategorie. Tyto týmy sehrají proti sobě utkání, příp. miniturnaj. Utkání bude vyplněno dovednostními soutěžemi a samostatnými nájezdy.

POČET HRÁČŮ:
5 + 1

HRACÍ ČAS:
Podle počtu mužstev

KDE:
Sportovní hala na Lapači

ZAČÁTEK:
14:00 hodin (sraz ve 13:30)

KONEC:
17:30 hodin

CO S SEBOU:
Florbalová hůl, sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, ručník