A-tým Vsetína na novou sezonu zná svá první jména. Kdo se na Valašsku loučí?

Redakce • 13.04.2021

Sobota 1. května. Tento den si v kalendáři zvýraznili všichni hokejoví fanoušci v Česku. Právě od státního svátku práce totiž bude možné sledovat hráčské přesuny mezi jednotlivými kluby. VHK ROBE Vsetín momentálně pracuje na složení kádru pro novou sezonu 2021/2022. Ještě než bude možné odkrýt jména posil, přinášíme jména hráčů z loňského kádru, kteří (ne)budou pokračovat v zelenožlutém dresu. Tento článek budeme v následujících dnech a týdnech aktualizovat.

Hráči, kteří dali přednost jiné nabídce:

• Jan Bartko (zahraniční soutěž)
  • Sebastian Gorčík (zahraniční soutěž)

V klubu dále nebudou pokračovat:

• Adam Gajarský
  • Vojtěch Šilhavý
  • Antonín Pechanec

Dohodnutí hráči z loňského kádru na novou sezonu:

• Ondřej Smetana
  • Tom Ondračka
  • Šimon Jenáček
  • Jakub Jenáček
  • David Březina
  • Jan Berger
  • Adam Zeman

S dalšími hráči z loňského kádru klub jedná o další spolupráci.

Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín: „Práce na tvorbě týmu na novou sezonu jsou v plném proudu. Samozřejmě, že příchody hráčů se řeší jednodušeji než odchody, ale to bohužel ke sportu patří. Všem hráčům, kteří u nás v další sezoně nebudou působit, patří velký dík za to, co pro klub odvedli. Gorča s Bártem se rozhodli pro změnu a zkusí si EBEL ligu. Vojta s námi zažil i postup do první ligy, Tonda byl s námi tři sezony a ve všech patřil k lídrům týmu, ani pro nás to nebylo jednoduché rozhodnutí. Věřím, že všichni se v hokeji v jiném působišti prosadí a nikde není napsáno, že se nemůžeme opět na Lapači v budoucnu potkat. Borci děkujeme.“