AKTUALIZOVÁNO O FOTKY: Hokejisté změřili síly s fanoušky

Filip Bazala • 02.07.2011

V pátek prvního července se vedle stadionu na Lapači v místní hale konalo futsalové klání mezi fanoušky a hokejisty Vsetína. Bylo to dlouho vyrovnané utkání, ve kterém nakonec ukázali větší kvalitu a tělesné schopnosti hokejisté a i díky skvělým výkonům trenérů Jenáčka a Jaškina nakonec zvítězili v konečném účtování 14:8.

Hokejisté vs. Fanoušci 14:8

Jelikož několik dní v kuse pršelo a venkovní půda byla maximálně promočená, tak se musel zápas přesunout do haly vedle lapače a z fotbálku byl rázem futsal, ale na kvalitě zápasu to určitě neubralo. Oba týmy nastoupily ve slušivých dresech, ty hokejistů ve klubových barvách a hosté fanoušci v dresech připomínajíc dobu, kdy nosili vsetínští modré dresy kvůli hlavnímu sponzorovi, ale jak se říká modrá je dobrá.

V týmů fanoušků se objevilo několik tváří, které lidi jenž chodí pravidelně na zápasy VHK musí znát alespoň od vidění, jelikož to byli právě ti co navštěvují zápasy i v dobu, kdy se vsetínským nedaří. Právě tak se poznají ti praví věrní fanoušci. V týmu hokejistů se objevilo hned několik překvapivých startů, jako například Marek Dubec, který si přišel zakopat s kamarády, ale jestli bude oblékat dres Vsetína i v hokejové sezóně je nepravděpodobné. Další dva hráči jenž nastoupili za hokejisty a víme jistě, že na led v sezóně nenastoupí, byli sportovní ředitel Alexej Jaškin a asistent trenéra mužů Luboš Jenáček.

Do brány hokejistů se postavil Daniel Vaněk a hned ze začátku měl co dělat a dokonce to byli fanoušci kdo se jako první ujal vedení 0:1. Hokejisté ovšem brzy nastartovali motory a během první dvacetiminutovky přehráli soupeře poměrem 3:2. Další čtvrtina byla plně v roli "hokejek" a ty zvýšili výbornými kombinacemi svůj náskok na 7:2. Ve třetí a čtvrté části zápasu už šlo vidět patrně kdo má pravidelný trénink, ale i tak dokázali fanoušci uhrát velice sympatický výsledek po osmdesáti minutách 14:8 pro hokejisty. Na závěr akce se všichni ještě vyfotografovali, podali si ruce a obecenstvo všem účastníkům zatleskalo. Další akce se snad bude konat opět za rok a doufáme, že se nám tentokrát vydaří počasí.

*Autorem fotografií je Šárka Libenská