Aukce speciálních dresů Vsetína míří do finiše, výtěžek půjde na rozvoj mládeže

Redakce • 17.01.2022

Hokejový Vsetín si loni připomenul výročí 20 let od zisku šestého extraligového titulu. Vrchol oslav měl přijít ve Špindlerově Mlýně v rámci utkání pod širým nebem. Valaši si pro unikátní zápas připravili speciální dresy inspirované právě těmi, ve kterých v sezoně 2000/2001 zvedli nad hlavy mistrovský pohár. Akce ale byla ze známých důvodů přeložena a tak tyto úbory oblékli Vsetínští v domácích duelech s Havířovem (4:1) a Benátkami nad Jizerou (3:1). Dresy následně putovaly do dražby, která v těchto dnech vrcholí!

Do aukce nejrychleji vstoupíte ZDE (klikněte)

Výročním dresům dominují ikonické číslice a jmenovky hráčů totožné s těmi, jaké Valaši nosili v sezoně 2000/2001. Na vrchol zlatého období rovněž odkazuje zelený pruh na rukávech. Nechybí ani výroční mistrovské logo a brand krkonošské open air akce, pro kterou byly úbory původně vyrobeny. Protože měl být Vsetín ve Špindlerově Mlýně hostujícím týmem, mají dresy světlý, tedy žlutý základ.

Výtěžek z dražby na webu Sportovniaukce.cz poputuje na rozvoj mládeže VHK ROBE Vsetín.

Úspěšní dražitelé získají společně s originálním dresem také certifikát potvrzující jeho pravost a týmový plakát vsetínských hokejistů v těchto dresech.

Fotografie dresů: