Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 986 (k 4.8.)

Ani nejmladší mládežnické celky VHK mimo sezónu nezahálely

Václav Trávníček (s přispěním Václava Kočího) • 05.07.2011

Stejně jako muži a starší mládežnické kategorie VHK absolvovaly svou letní přípravu na další hokejovou sezónu v uplynulém období i nejmenší vsetínští hokejisté, tedy hráči 2. – 4. tříd. U takto malých žáčků nespočíval trénink v nabírání svalové hmoty či dokonalé fyzické kondice, ale byl zaměřen takřka výhradně na rozvoj celkové sportovní všestrannosti a obratnosti dětí, která je nezbytným základem pro dobré zvládnutí hokejových dovedností na ledě.

Po celý květen a červen se tak pod vedením trenérů Helešice, Vindiše a Motlocha bezmála třicítka chlapců a jedné dívky zaobírala v tělocvičně, venku i na zimním stadionu různými druhy míčových sportů a trápila těla cvičením se švihadlem a gymnastikou. Celá příprava pak vyvrcholila třídenním soustředěním v Horní Lidči, kde se nejen od rána do večera poctivě trénovalo, ale kluci zažili i spoustu zábavy a utužili týmovou partu. S tréninkovým přístupem všech dětí po celou letní přípravu byli trenéři mile překvapeni a nadmíru spokojeni.