Čtvrťáci hrají o mistrovský titul!

Michal Berg • 09.04.2006

O s t r a v a - Hráči čtvrté třídy HC Vsetín se dnes od 12:30 utkají s HC Letci Letňany o mistrovský titul ve své věkové kategorii. Průběžné stavy a důležité informace z tohoto zápasu vám budeme přinášet on-line v tomto článku. Ve včerejších zápasech vsetínští čtvrťáci třikrát vyhráli: Vsetín - Vítkovice 3:2, Vsetín - Ytong Brno 6:3 a Vsetín - Dvůr Králové/Náchod 6:0.

HC Vsetín - HC Letci Letňany 3:0 (2:0,1:0,0:0)

0:00 - Zápas začíná ve 12:30 na ostravském Ledňáčku.

0:36 - Vsetínští se bleskurychle ujímají vedení. V polovině první minuty vstřelil úvodní branku zápasu hráč s číslem 14 Zdeněk DĚRKAS. Asistence Lukáš Motloch.

8:31 - Valaši přidávají druhou branku z hole Ondřeje GRYGARA po přihrávce Zbyňka Žabčíka.

15:00 - První třetinu vyhrali hráči Vsetína v poměru 2:0. Doplňujeme asistenci na první gól. Tu si připisuje hráč s číslem 17 Lukáš Motl.

19:57 - Další gól vsetínských davá Lukáš MOTLOCH po přihrávce Jindřicha Abdula.

30:00 - Druhá třetina skončila vítězstvím Vsetína v poměru 1:0.

45:00 - Po třetí třetině, která skončila 0:0 se vsetínští žáci stávají mistry České republiky žáků čtvrtých tříd a připisují na vsetínské konto další titul. Vsetín tak opět potvrdil skvělou práci s mládeží.