VHK Vsetín zve mládežníky na výběrový kemp

Klub • 17.04.2015

Hokejový klub VHK Vsetín, šestinásobný extraligový šampion, bude v termínu od 5. do 8. srpna 2015 pořádat na zimním stadionu na Vsetíně výběrový kemp hráčů do svých extraligových týmů mladšího a staršího dorostu. Pro mladé hráče ročníku narození 1998 až 2001 je to příležitost říct si o místo v týmu a působit v nejvyšší mládežnické soutěži ČR. Třeba i časem dosáhnout takových úspěchů, jako předchozí hráči Vsetína, jmenovitě Jiří Hudler, Ondřej Němec, Dmitrij Jaškin nebo Erik Hrňa (na obrázku), který se v ročníku 2014/15 stal králem střelců extraligy.

SPLŇ SI SVŮJ SEN A POJĎ HRÁT EXTRALIGU

„Touto myšlenkou nás inspiroval klub z Letňan, který podobnou akci uspořádal v březnu. My chceme oslovit současně hráče pro mladší a starší dorost, kteří nemají možnost ve svém mateřském klubu hrát extraligu a mají osobní ambice a vůli se o šanci v extralize porvat.“ uvedl sportovní manažer a jednatel klubu Daniel Tobola.

Tato srpnová akce je určena hráčům z jakéhokoliv klubu, kteří mají hokejové dovednosti a předpoklady k tomu, aby se mohli uplatnit v dorostenecké extralize a jsou ročníku narození 1998 až 2001. Hráči budou v termínu akce trénovat s danou kategorií a budou součástí dorosteneckého týmu VHK. Každý den budou dva tréninky na ledě a suchý trénink, v závěru kempu bude modelové utkání a poté budou vybraní hráči osloveni s nabídkou na působení ve vsetínském klubu.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Zájemci o účast na kempu si mohou podávat přihlášky do 31.7.2015 na mail: klub@hc-vsetin.cz – kde je potřeba uvést JMÉNO a PŘÍJMENÍ, rok narození, post, název mateřského klubu, kontakt. Pro další informace o kempu můžete volat na tel.číslo 774 711 137.

„Věříme, že tato akce kluky z jiných klubů, kde nemají možnost hrát extraligu osloví a budou mít zájem své dovednosti poměřit s našimi hráči. Naše dorostenecké týmy hrají dlouhodobě extraligové soutěže a byť jsme v extralize spíše menší klub, díky kvalitní trenérské práci a přístupu každoročně jsou naši mladí hráči nominováni do mládežnických reprezentací a kluci se následně prosazují i v extralize mužů.“

Pojďte se porvat o svou šanci do klubu, kde dostanete hodně prostoru na ledě a svým přístupem a zaujetím pro hokej můžete jít ve stopách hráčů, kteří na Vsetíně také s hokejem začínali, působili v dorosteneckých výběrech a následně se prosadili v mužském hokeji jako Jiří Hudler (NHL – Calgary Flames), Dmitrij Jaškin (NHL – St.Louis Blues), Ondřej Němec (KHL – CSKA Moskva) či nejlepší střelec extraligy Erik Hrňa (HC Oceláři Třinec) a v nedávných sezonách Petr Hromada (HC PSG Zlín), Jan Ščotka (HC Pojišťovna Pardubice), Dominik Pokorný (Kometa Brno) a další.

„Výběrový kemp“ mladšího a staršího dorostu

Začátek akce: středa 5.srpna 2015 v 9,00 hod

Konec akce: sobota 8. Srpna 2015 ve 12,00 hod.

Místo konání: zimní stadion – Vsetín, na Lapači

Komu je akce určena: hráči ročníku narození 1998 až 2001

Co s sebou: kompletní hokejovou výstroj a hokejky

Během kempu bude zajištěno stravování na zimním stadionu a bude možno zajistit ubytování ve Vsetíně. Náklady na stravování a ubytování si hradí účastník kempu, klub žádný další poplatek za účast na kempu vybírat nebude.

Splň se svůj sen a pojď hrát extraligu na Vsetín, kde můžeš odstartovat svoji úspěšnou kariéru.

VIDEO: Fandil jsem klukům přes internet, prozradil Jaškin