Den otevřených dveří se znovu těšil velkému zájmu dětí. Největší radost jim udělal sníh

Klub • 31.10.2014

Ve čtvrtek 30. října proběhl na vsetínském zimním stadionu Den otevřených dveří pro děti z mateřských školek. Jednalo se o druhý ročník této akce, která se opět těšila velkému zájmu dětí. Těch se tentokrát na Lapač podívalo na tři sta. Děti z mateřinek ze Vsetína a Ratiboře si prohlédly šatny mužů, rozcvičovnu, klubovnu s mistrovskými poháry nebo si zastřílely na hokejovou branku. Rovněž zhlédly trénink svých bývalých spolužáků, dnes hráčů 1. a 2. třídy.

„Největší radost dětem způsobil sníh, který se neočekávaně objevil za zimákem,“ poznamenal jednatel VHK Daniel Tobola. „Všichni jsme si příjemné čtvrteční odpoledne užili a už se těšíme na další shledání. Třeba hned na tréninku přípravky, který probíhá každou sobotu a neděli,“ dodal Tobola.