Hledáme nové rozhodčí

Klub • 11.02.2013

ČSLH Zlínského kraje hledá nové adepty rozhodcovského řemesla, které láká řídit, vést a soudcovat hokejová utkání od nejmenších až po dospělé hokejisty. Pokud Vás lední hokej baví, umíte dobře bruslit, nejlépe pokud jste se hokeji věnovali závodně aspoň v mládežnických kategoriích - neváhejte a ozvěte se. Rádi Vám poskytneme informace o tom, jak získat základní licenci rozhodčího, kde se seznámíte s pravidly ledního hokeje a principy řízení hokejového utkání.

Po absolvování kursu a získání licence rozhodčího můžete prakticky ihned naskočit do „zápasového rytmu“

Zájemci, hlaste se na emailové adrese: vns@vns.cz nebo volejte přímo panu Radku Husičkovi, tel. 777 114 400, který Vám poskytne veškeré potřebné informace.

Těšíme se na Vás

Dnes v 16:00 | Jun.