Kdo je největší sympaťák extraligy?

Michal Veselý • 12.11.2005

V s e t í n - Tato anketa, ve které budete rozhodovat vy fanoušci, má za úkol zjistit, který hráč je podle vás největší sympaťák. Její cíl je přilákat více lidí na hokej. Není úkolem vybrat hráče produktivní, ale hráče, kteří mají dobré vystupovaní nejen na ledě, ale hlavně v mediích a na veřejnosti. Anketu pořádá agentura BPA.

Jak bude volba probíhat?

Předkolo: Fanoušci vyberou ze svého týmu 5 hráčů, své návrhy pište na fórum. Vybráno bude 5 nejčastěji se objevujících jmen. Uzávěrka předkola je 14. listopadu.

1.kolo: Celkem bude nominováno 70 hráčů (5 ze 14 klubů). Hlasování proběhne prostřednictvím sms a internetových stránek www.hokej.cz. V rámci hlasování v tomto kole bude zvolen 1 nejsympatičtější hráč z každého klubu, který postoupí do 2. finálového kola. Termín hlasovaní: Od 1. prosince 2005 do 13.ledna 2006.

Finále: Zde se utká 14 hráčů o titul největšího sympaťáka ( z každého klubu zde bude jeden zástupce, který získal nejvíce hlasů v 1. kole). Hlasovaní bude probíhat stejnou formou, jako v kole předcházejícím. Termín hlasovaní: Od 1. března 2006 do 25. dubna 2006.

Na Galavečeru TELH získá hráč s nejvíce hlasy „titul“ Největší sympaťák extraligy.

Takže neváhejte a pište své návrhy (každý 5 hráčů). Redakce pak tyto údaje zpracuje a pošle na BPA jako údaje pro první kolo. Věříme, že největší sympaťák hraje u nás, na Vsetíně.