Překvapí Vsetínští favorita z Orlové?

Václav Trávníček • 28.10.2009

Středeční předehrávku 27. kola druhé ligy si vsetínští hokejisté odbudou na ledě Orlové. Vedoucí celek tabulky, který má na druhé Valašské Meziříčí náskok už čtyři body, je v letošní sezóně zatím suverénní. Orlovští pouze jedenkrát prohráli v základní hrací době a společně s Hodonínem a právě Vsetínem je zdobí nejlepší defenziva. Na rozdíl od valašského celku však Severomoravané disponují nejproduktivnějším útokem soutěže.

Vsetínští i v letošní sezóně potvrzují, že se jim daří zejména proti papírově silnějším soupeřům. Dokázali to například v domácím utkání proti Drtičům a ostatně i v Orlové. První letošní střet obou soupeřů sice prohráli 3:2, ale to až poté, co nešťastně promrhali dvoubrankové vedení.

Podaří se Vsetínu středeční odveta? Zápas můžete sledovat na našich stránkách prostřednictvím změn stavu.

Sestavy v minulém kole:

Orlová: Šafránek (Unzeitig) - Mintěl, Grygar, Kraft, Dušek, Ovšák, Prokop, Škatula, Potočný, Rozum, Hegegy, Vydra, Stránský, Samiec, Goláb, Galgonek, Kotásek, Hanzl, Michejda.

Vsetín: Plšek – Šimek, Rajnoha, Matula, Tomis, Haschka, Zavrtálek, Pšeja - Štraub, Tesařík, Mokrejš - Sakrajda, Ševčík, Ondráček - Klabačka, Knebl, Matějka - Mikeš, Vaněk

Dnes v 17:00 | Muži
Rytíři Kladno