Přijďte v pondělí 3. října na Lapač na náborovou akci Hraj hokej za Vsetín!

Redakce • 23.09.2022

Hraj hokej za Vsetín! Tak se jmenuje náborová akce VHK ROBE Vsetín, která se uskuteční v pondělí 3. října na Zimním stadionu Na Lapači od 17 hodin. Přemýšlíte, na jaký sport dáte své dítě? Lední hokej může být tou pravou cestou. Dětem se na stadionu věnují profesionální trenéři, klub jim může do začátků zapůjčit hokejovou výstroj. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, je v možnostech klubu vám do začátku výstroj zapůjčit. Pokud máte nějaké další dotazy, můžete se obrátit na pana Libora Forcha (+420 602 547 516).

Hraj hokej za Vsetín je série sportovních akcí pro kluky ve věku 4–8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

„Těšíme se na děti a věříme, že jich na akci přijde co nejvíce. Stejně tak doufáme, že je to na Lapači bude bavit a hokej se stane součástí jejich životů,“ uvedl trenér mládeže VHK Libor Forch.

Hraj hokej za Vsetín 2022

• KDY: pondělí 3. října od 17:00