Vstupenky online

Přípravka změřila síly s Trenčínem a Valašským Meziříčím

Václav Trávníček • 26.09.2012

Další víkendová utkání mají za sebou nejmenší vsetínské naděje. V sobotu změřila přípravka VHK síly se slovenským Trenčínem a o den později dvakrát s Valašským Meziříčím. „Jsem rád, že si kluci dali říct, že poslouchají co jim říkám a zatím jsem z celého fungování a začátku sezóny spokojený,“ řekl trenér Lubomír Konečný, jehož svěřenci ze třech zápasů dvakrát zvítězili.

Sobotní klání mělo zajímavý vývoj a nakonec skončilo těsným vítězstvím Trenčína 7:6. „Kluci se snažili,“ poznamenal trenér Konečný. „Dlouho jsme prohrávali o čtyři branky, ale v závěru utkání do toho dali všechno. Bohužel čas byl neúprosný a k vyrovnání nám chybělo opravdu jen málo,“ dodal.

O den později se mladí vsetínští talenti postavili soupeři z nedalekého Valašského Meziříčí. „V prvním utkání jsme soupeře podcenili a ten nám nastřílel zbytečně sedm branek. Sice jsme nakonec vyhráli 18:7, ale inkasovat sedm branek? To je moc,“ hodnotil kouč hru svých svěřenců. „Proto jsme si do druhého utkání s klukama v šatně řekli, že je třeba pomáhat i našemu brankáři, že hokej se nehraje jen dopředu na góly, ale že je třeba i bránit. Z toho se kluci poučili a nakonec druhé utkání dopadlo 9:1 pro náš prospěch,“ uzavřel Konečný.

banner pod článkem
×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín