Příští týden znovu otevře fanshop, fanoušci mají možnost vrátit permanentku

Redakce • 22.04.2020

V úterý 28. a ve středu 29. dubna konečně otevře prodejna fanshopu na zimním stadionu. Po oba dny bude mít otevřeno od 14 do 18 hodin. Fanoušci tak mají možnost pořídit si předměty ze slevové akce vztahující se k závěru uplynulé sezony a jako novinku tři druhy bavlněných roušek s klubovými motivy a kapsičkou na filtr (například v podobě papírového kapesníku). Vedle toho si v prodejně mohou vyzvednout vydražený dres z aukce.

Zároveň fanoušci mohou v uvedených dnech v prodejně fanshopu využít možnosti vrátit permanentku EXTRA na uplynulou sezonu z důvodu neuskutečněného play-off kvůli pandemii koronaviru a vyzvednout si finanční rozdíl mezi permanentkou EXTRA a STANDARD.

„Play-off se letos bohužel kvůli zásahu vyšší moci neuskutečnilo. Jak jsme avizovali již dříve, všichni držitelé permanentek EXTRA mají nyní možnost si rozdíl mezi permanentkou EXTRA a STANDARD vyzvednout v uvedeném termínu ve fanshopu. Podpora fanoušků je pro nás velmi důležitá, příjmy ze vstupného tvoří třetinu našeho rozpočtu. Záleží na každém z fanoušků, zda této možnosti využije, nebo se rozhodne nevyzvednutím finančního rozdílu podpořit náš klub. Všechny z nás se nastalá situace ve společnosti nějakým způsobem dotkla a zažíváme nezvyklé období. Všem našim fanouškům za jejich podporu v uplynulé sezóně ještě jednou děkujeme a těm, kteří podpoří vsetínský hokej nevyzvednutím finančního rozdílu v permanentkách, patří navíc velký obdiv. Pro tyto fanoušky, kteří této možnosti nevyužijí, budeme mít dárek v podobě kroniky našeho klubu, když si přijdou koupit permanentku na příští sezonu,“ sdělil Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín.

Že o peníze za neuskutečněné play-off nebudou žádat, avizovali již dopředu někteří držitelé permanentek EXTRA. „Víme, že to není jednoduchá situace. Proto bychom chtěli apelovat na všechny vsetínské fanoušky, aby klub podpořili! Už jen třeba tím, že nebudou řešit vrácení peněz z permanentek EXTRA a hlavně zakoupením nových permanentek na nadcházející sezonu,“ řekl už dříve fanoušek s přezdívkou Boix.

U firemních permanentek EXTRA se situace bude řešit na úrovni vedení klubu a jednotlivých společností.

Z důvodu platných vládních nařízení prosíme do fanshopu vstupovat jednotlivě a venku dodržovat potřebné rozestupy. Prodejna fanshopu vyhovuje hygienickým potřebám, u vstupu do prodejny bude pro návštěvníky připravena dezinfekce.

Otevírací doba fanshopu na konci dubna:

• Úterý 28. dubna: 14 – 18 hodin
  • Středa 29. dubna: 14 – 18 hodin

V případě dotazů se prosím obraťte na klub emailem: klub@hc-vsetin.cz.

Jak můžete návštěvu fanshopu využít?

• Kolekce k play-off 2020 se slevami až 60 procent
  • Novinky v podobě klubových roušek s kapsičkami na výměnu filtru
  • Vyzvednutí vydražených dresů (aukce zelené a žluté sady končí ve čtvrtek 23. 4. večer)
  • Možnost vrácení permanentky EXTRA z důvodu neuskutečněného play-off kvůli pandemii koronaviru