S čistou hlavou proti Ocelářům

Aleš Koňařík • 09.12.2003

V s e t í n – Po nevydařeném domácím dvojzápase odjíždějí vsetínští hokejisté do Třince s vědomím, že na ledě favorita nemají co ztratit. Vsetínu se v poslední době daří spíše na ledě soupeřů, chybět však bude dosud nejlepší vsetínský střelec Patrik Luža, autor osmi branek. Třinec naproti tomu nastoupí v kompletním složení.

Vsetín letos proti Ocelářům nebodoval, v prvním případě prohrál těsně 3:4 (Hašek, Demel, Selingr) a ani odveta na domácím ledě zrovna nevyšla. Při porážce 1:3 se prosadil pouze Patrik Luža. Vsetín se v posledních sedmi zápasech nevzmohl na více než dvě branky v utkání.

Třinec si po čtyřech porážkách v řadě spravil chuť vítězstvím na Spartě v prodloužení, v tomto utkání vstoupil třinecký kapitán Richard Král do elitní společnosti „klubu 300“ a stal se tak teprve patnáctým hráčem extraligy, kterému se povedlo dosáhnout tohoto milníku.

Sestavy v minulém kole:

Vsetín: Biegl - Jaškin, Frolo, Luža, Polák, Kuboš, Němec - Hudec, Pavliš, Demel - Selingr, Vak, Stantien - Prokop, Hruška, Ambruz

Třinec: Lakosil - Žabka, Jančařík, Jan Kudrna, Malinský, Hunkes, F. Štefanka - Melenovský, Skořepa, Pavelek - Janků, Král, Pletka - Bordowski, Polanský, Zbořil - Martynek, Ivan, Vítek.

Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno