V A-týmu vyřešena budoucnost dalších dvou hráčů

Redakce • 29.04.2019

Se startem letní přípravy máme pro vás další informace ohledně změn, které nastaly v minulých dnech. V klubu pokračují další dva nejzkušenější hráči! Ti se tak přidávají k dalším již čtrnácti potvrzeným hráčům z minulého ročníku. S týmem trénovali již první den letní přípravy.

V případě Tomáše Frola jde však u A-týmu o novou roli. Rodák z Považské Bystrice postoupil na pozici v realizačním týmu. „Nebylo to jednoduché rozhodování, Tomáš u nás něco odehrál a prožil. Klub už dvě sezony řeší nutnost mít kondičního trenéra a s Tomášem jsme se už během sezony o tom bavili, protože ho ta práce láká. Možná to přišlo nečekaně už po této sezoně, ale s Tomášem jsme se nakonec dohodli, že dá přednost i on té alternativě trénovat v klubu jako trenér. Tomáš cítil, že by měl ještě co dát klubu i na ledě, ale nakonec jsme rádi, že jsme našli společnou řeč a bude v klubu fungovat jako kondiční trenér. Je to pro nás super zpráva, protože je to Vsetíňák a člověk který tento klub miluje, a to je to nejdůležitější. Bude fungovat hlavně s A-týmem, kluky zná včetně prostředí. Zároveň se bude věnovat i mládežnickým kategoriím, jak na ledě, tak i po kondiční stránce,“ řekl k nové roli slovenského obránce jednatel klubu Daniel Tobola.

Ostřílený útočník Radim Kucharczyk se představí jako hráč v zelenožlutém dresu i v ročníku 2019/2020! Na podzim již čtyřicetiletý forvard započne svou osmou sezonu v dresu Valachů. Odchovanec vsetínského hokeje je stále i přes svůj věk velmi platným hráčem a v uplynulé sezoně zaznamenal 37 kanadských bodů (15+22).

Odehrané v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno