VIDEO: Odstartovaly speciální tréninky VHK SKILLS, program navazuje na klubovou koncepci mládeže

Redakce • 21.09.2022

VHK SKILSS je nový rozvojový program speciálních tréninků hokejových dovedností pod vedením trenérů VHK ROBE Vsetín. Určen hráčům a hráčkám 4. – 8. třídy, a to jak VHK, tak i okolních klubů. Program navazuje na klubovou koncepci mládeže a podporuje tak rozvoj mladých hokejistů v návaznosti na běžné tréninky v rámci klubu. Hráči mají zajištěn individuální přístup, kdy se jeden trenér věnuje dohromady maximálně čtyřem až pěti hráčům. Nový program v pondělí odstartoval na ledě partnerského KAPKA resortu.

Trenérský tým:

• Lubomír Štach
  • Radim Kucharczyk
  • Tomáš Frolo
  • Jiří Weintritt
  • Ondřej Němec
  • Daniel Tesařík
  • Miroslav Barus

Termín:

Vždy v pondělí 17:15 – 18:15

Místo:

Kapka resort, Lhota u Vsetína

Cena:

550 Kč/trénink/hráč

Platby provádějte ihned po přihlášení, a to výhradně bezhotovostně na účet: 221002608/0300 (variabilní symbol: datum tréninku, např.: trénink 19.9.2022 zapíšete 19092022, zpráva pro příjemce: VHK skills, příjmení a jméno hráče)

Přihlašování:

Na každý trénink zvlášť prostřednictvím tohoto elektronického formuláře (klikněte). Není podmínka zavazovat se pro delší časové období.

Storno podmínky:

Možnost odhlášení nejpozději do 24 h před tréninkem nebo lze za sebe domluvit náhradu – v tomto případě prosíme o telefonické oznámení na uvedený kontakt níže!

Kontakt:

Michal Molek: 733 77 66 57, e-mail: jhv.molek@gmail.com

• Koordinace a publicita projektu
  • Přihlašování/odhlašování
  • Komunikace s rodiči
  • Evidence tréninků, docházky a plateb
Odehrané v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno