Valná hromada se sešla k hodnocení sezony

Klub • 16.04.2019

V úterý 16. dubna proběhla řádná valná hromada Valašského hokejového klubu a VHK Vsetín s.r.o., na které byly hodnoceny a schváleny sportovní a ekonomické výsledky za uplynulou sezonu 2018/2019. Klub jak v mládeži, tak v seniorech pracoval opět s vyrovnanými rozpočty a je ekonomicky stabilizovaný.

Vedení klubu zůstává beze změn a bude pracovat nadále ve stejném složení. Prioritou klubu je i nadále kvalitně pracovat s mládeží ve všech jeho kategoriích a přivádět k hokeji ještě více dětí než doposud. Valná hromada taktéž odsouhlasila jednoznačnou snahu zvrátit rozhodnutí ČSLH ohledně vyloučení našeho juniorského týmu z nejvyšší soutěže a nesouhlasí s úhybným a zastíracím manévrem ČSLH z minulého týdne v podobě změny názvů soutěží - Liga Akademií vs. Extraliga Juniorů, do které se může náš klub přihlásit. Cíle pro mužský hokejový tým do nové sezony jsou jasné a tím je postup do finále 1. ligy.

Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava