ZUBR Cup pokračuje dalším kolem, A-tým se poprvé v přípravě představí na Lapači

Redakce • 22.08.2022

Hokejisté VHK ROBE Vsetín mají na programu už třetí přípravné utkání, vůbec poprvé před novou sezonou se ale představí na Lapači. V úterý od 18 hodin vyzvou na vlastním ledě soupeře z Trenčína, se kterým změřili síly už minulý týden. Tentokrát půjde o duel v rámci letního poháru ZUBR Cup. Úvodní zápas turnaje sehráli Valaši v Přerově, kde prohráli v prodloužení. Zužitkují v úterý výhodu domácího prostředí?

První letošní měření sil mezi oběma soupeři se uskutečnilo minulý týden v úterý coby generálka na ZUBR Cup. Body z nadcházející odvety už se budou počítat do tabulky. Valaši na Slovensku brzy vysoko vedli, po první třetině drželi náskok 4:0. Soupeř ale zmobilizoval síly a z utkání ještě bylo drama. Svěřenci hlavního trenéra Romana Stantiena nakonec po přestřelce slavili výhru 6:5. Uvidíme podobné množství gólů i tentokrát na Lapači?

Vstupenky na úterní utkání získáte online zde (klikněte).

Video stream z utkání:

Sestavy obou soupeřů v posledním utkání:

VHK ROBE Vsetín: Žukov – Kajínek, Jenáček, Voženílek, Ondračka, Hryciow, Říha – Bláha, Přikryl, Klímek – Jenyš, Klhůfek, Štefka – Koláček, Berger, Hořanský – Bachánek, Lichanec, Pětník.
HK Dukla Trenčín: Borák – Starosta, Chromiak, Nemčík, Pietroniro, Ulrych, Ozols, Hlaváč – Razgals, Heinerö, Thelin – Valach, Sojčík, Petráš – Hudec, Čacho, Sloboda – Jakubec, Fernyi, Stahoň.

Předchozí přípravné zápasy Vsetína:

16. srpna: HK Dukla Trenčín - VHK ROBE Vsetín 5:6 (0:4, 1:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 21. Valach (Čacho), 44. Valach, 52. Čacho (Valach), 53. Hudec, 58. Heinerö – 4. Klímek (Němec), 13. Sihvonen (Přikryl, Berger), 16. Jenyš (Sihvonen), 20. Klhůfek (Klímek, Němec), 23. Lichanec (Smetana), 51. Pětník (Štefka, Vítek).

18. srpna, ZUBR Cup: HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín 3:2p (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 29. Kratochvil (Jakub Svoboda, Černý), 54. Černý (Jakub Svoboda, Doležal), 61. Jakub Svoboda (Kudělka, Kratochvil) – 1. Bláha (Jenáček, Kajínek), 26. Berger (Přikryl).

Předchozí přípravné zápasy Trenčína:

11. srpna: HK95 Považská Bystrica – HK Dukla Trenčín 4:3p
Branky Trenčína: Čacho 2, Jakubec.

16. srpna: HK Dukla Trenčín – VHK ROBE Vsetín 5:6 (0:4, 1:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 21. Valach (Čacho), 44. Valach, 52. Čacho (Valach), 53. Hudec, 58. Heinerö (Petráš) – 4. Klímek (Němec), 13. Sihvonen (Přikryl), 16. Jenyš (Sihvonen), 20. Klhůfek (Klímek), 23. Lichanec (Smetana), 51. Pětník (Šefka, Vítek).

18. srpna, ZUBR Cup: PSG Berani Zlín – HK Dukla Trenčín 3:2sn (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 28. Kindl (Honejsek), 28. Claireaux (Kubiš, Riedl), rozhodující sam. nájezd Honejsek – 11. Stahoň (Čacho, Sojčík), 44. Starosta (Feréniy, Jakubec).