Zápas pro Romana. Poslední rozloučení s hokejovou legendou pro veřejnost se uskuteční ve středu

Klub • 13.11.2023

Uctít památku zesnulého Romana Čechmánka mohou hokejoví příznivci i celá veřejnost v rámci utkání Vsetína se Sokolovem, které je na programu ve středu 15. listopadu od 17:30 na Lapači. Po komunikaci s rodinou Romana Čechmánka vzdá VHK ROBE Vsetín hold svému nejslavnějšímu brankáři právě v tomto zápase. Samotný smuteční obřad se uskuteční v úzkém rodinném kruhu. V následujícím článku přinášíme nejdůležitější informace týkající se středečního duelu.

• Fanoušci na den zápasu připravují symbolický pochod od Restaurace U Marka směrem k zimnímu stadionu. Sraz je v 16:15, pochod začne v 16:30. Dress code je černá barva.
  • V prostoru u vstupu na zimní stadion připravil vsetínský klub pietní místo, kde mohou fanoušci i celá veřejnost vyjádřit svoji účast a zapálit za Romana Čechmánka svíčku či zanechat vzkaz pro rodinné příslušníky.
  • Hokejisté VHK ROBE Vsetín absolvují rozbruslení symbolicky v dresech s jednotným číslem 23, které bylo neodmyslitelně spojeno právě s Romanem Čechmánkem. Stejný scénář se zopakuje v rámci nadcházejícího pátečního derby ve Zlíně.
  • Klub, hráči i fanoušci uctí památku Romana Čechmánka minutou ticha před začátkem středečního zápasu.
  • Začátek utkání je v 17:30.
  • Valaši do duelu s Baníkem nastoupí se smuteční černou páskou na rukávech. Nově také na jejich zápasových dresech přibude nášivka s číslovkou 23, kterou na památku Romana Čechmánka ponesou po celou sezonu.
  • Fanoušci na středu připravují pietní choreo. Jeho čas nastane symbolicky ve 23. minutě utkání.