Zvládne Vsetín odvetu v Břeclavi?

Jiří Kubják • 14.11.2009

V okleštěné sestavě půjdou do boje hráči VHK Vsetín proti Břeclavi odhodlaní záhrát si o tři body za vítězství. V kádru Valachů už by se mohli objevit dva uzdravující se hráči, Daniel Vaněk a Josef Štraub. Zda-li pak zvládne Vsetín odvetu v Břeclavi a kolik hráčů z marodky se ve skutečnosti objeví v sestavě zelenožlutých, se ukáže až v zápase, jenž začíná v sobotu v 18:00. Ze zápasu budeme přinášet změny stavu.

V předchozím zápase Břeclav zvítězila v prodloužení 3:4, když o dvou bodech pro družstvo z jihu Moravy rozhodl bývalý extraligový útočník a rovněž krátce i hráč Vsetína Tomáš Karný. Tímto zápasem se Lvi posunuli na 10. místo tabulky se ziskem 13 bodů

Valaši, kterým zůstala pohromadě jen druhá formace ve složení Šěvčík, Klabačka, Sakrajda museli družstvo poskládat z řad juniorů. Tým zabojoval, díky brankám Marka Knebla, Daniela Tesaříka a nejaktivnějšího hráče v utkání Václava Klabačky si nakonec připsali jeden bod. V tabulce Vsetín z 25 body uhájil šestou příčku

Sestavy z minulého kola:

VHK Vsetín: Plšek - Šimek, Kapr, Horák, Matula, Tomis, Rajnoha - Korčák, Mokrejš, Ašer - Ševčík, Klabačka, Sakrajda - Knebl, Plachtovič, Tesařík.

HC Břeclav: Němec - Habrovec, Pelán, Barák, Klimovič, Karný, Popela, Zapletal, Jedláček, Pláněk, Trakař, Lattner, Čikl, Strýček, Bokroš, Jarušek, Kurial, Gabriška.

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov