Junioři rozstříleli Třinec 7:3

Michal Kubáň • 10.09.2006

T ř i n e c - Sobotní soupeř z Třince patřil ve druhém kole do kolonky nároční soupeři. Valaši stejně jako v prvním zápase se Sarezou využívali přesilové hry. Úvodní třetinu vyhráli Vsetínští 2:1, když se v početních výhodách trefil Varga a Hrňa. Rozhodujícím momentem zápasu byla druhá část, kterou Valaši vyhráli 4:1 a definitivně zmařili šance Třineckých na vyrovnání. V poslední části oba týmy přidali po jedné brance a Vsetín si odvezl z Třince tři body. Ve čtvrtek 14.9. přivítají junioři na domácím ledě Jihlavu, která v posledním kole porazila sousední Zlín.

- 2.kolo so 9.9.12:00
HC Oceláři Třinec
3:7(1:2, 1:4, 1:1)
Branky a nahrávky: 16. Hinďoš (Hampl, Kundratek), 29. Škatula (Petrek), 60. Byrtus (Hampl) - 2. Varga (Stříteský), 15. Hrňa (Navrátil, Haschka), 21. Knebl, 24. Knebl (Stříteský), 30. Vrdlovec (Knebl), 36. Varga (Podešva, Hrňa), 46. Hrňa (Stříteský). Rozhodčí: Šír. Vyloučení: 10:18. Využití: 3:4. V oslabení: 0:1. Diváci: 60.
HC Oceláři Třinec: Daneček (36. Janiczek) - Hoďa, Dóczy, Kundrátek, Kania, Jurdič, Vydra, Byrtus, Říman - Böhm, Dvorčák, Haas, Maruna, Vrba, Hinďoš, Petrek, Polák, Hampl, Škatula, Grofek, Samiec.
VHK ROBE Vsetín: Verlič - Fabián, Stříteský, Kapr, Farda, Pokora, Haschka, Sznapka - Knebl, Podešva, Hrňa, Uhlár, Mičulka, Kořenek, Plachtovič, Navrátil, Ciupa, Sýs, Vrdlovec.