Junioří tento víkend s prázdnou

Kristýna Guricová • 20.12.2008

Š u m p e r k – Junioři Valašského hokejového klubu se po páteční porážce s Olomoucí jeli představit ještě do nedalekého Šumperka. První třetina se dlouhou dobu odvíjela bezbrankově, teprve až v 19. minutě padl gól, bohužel pro Valachy však právě do jejich sítě. V polovině utkání pak přišla branková přestřelka, při které se v rozsahu tří minut prosadili celkem tři hráči a vzhledem k tomu, že se Valaši radovali dvakrát, do posledního dějství se vstupovalo za vyrovnaného stavu 2:2. Poslední dvacetiminutovka ale lépe sedla domácím, kteří Valachům nadělili další tři branky a tři body za vítězství tak po výhře 5:3 zůstávají v Šumperku.

- 33.kolo so 20.12.12:30
Draci Pars Šumperk
5:3(1:0,1:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 19. Přikryl (Peška), 32. Žálčík (Drtil), 46. Přikryl (Peška, Malý), 50. Skoumal (Malý), 60. Peška (Fryč) - 30. Sadil (Pořický), 33. Vítek (Surovec, Pořický), 58. Vítek (Szabo). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3.