Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Dorost se porve o extraligu! Jak bude vypadat baráž?

Helena Hegeďová • 13.03.2023

Dorostenci v nejkratším možném čase zvládli semifinálovou sérii proti Sokolovu a mohou se radovat z účasti v baráži o Extraligu dorostu. Ta vypukne ve čtvrtek 23. března a kromě Vsetína se jí zúčastní další tři týmy. Prvním z nich je Litvínov a druhým Sokolov, který se zúčastní baráže jelikož Karlovy Vary "B" v semifinále porazily Techniku Brno, ale jakožto záloha baráž hrát nemohou. Posledním účastníkem baráže pak bude Tábor. Čtyřčlenná skupina znamená šest nejdůležitějších zápasů v sezoně. S každým soupeřem se utkáme dvakrát, hracími dny budou čtvrtek a sobota. Týmy, které budou po šesti kolech na prvních dvou místech, si zajistí účast v Extralize dorostu pro příští sezonu.

Liga dorostu - SF3 po 13.3.18:45
HC Baník Sokolov
VHK ROBE Vsetín
1:7(1:3, 0:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Eismann (Teterja) – 4. Koláček (Frolo, Windegger), 13. Frolo (Windegger, Koláček), 15. Stodůlka (Miklas, Drábek), 25. Bartoněk (Herman, Kovář), 29. Žárský (Miklas, Drábek), 33. Stodůlka (Žárský, Drábek), 53. Koláček (Windegger, Kučný). Rozhodčí: Kostourek, Ovsík — Teršíp, Kubas. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 363. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7.

HC Baník Sokolov: Novák — Uhlík, Halberštát, Bachar, Teterja, Kříž, Krejbich, Naď — Uhlík, Skála, Eismann, Ondráš, Sztolarik, Teuchert, Vojáček, Hanek, Petrák, Balek.
VHK ROBE Vsetín: Uhrin — Pala, Stodůlka, Kotrla, Kučný, Herman, Vaněk — Drábek, Ostřížek, Frolo, Koláček, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Windegger, Kovář, Drozd.

TOP FOTO: Jakub Knap, hcsokolov.cz

FOTO: Jan Beneš, Český hokej

×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 15:00 | Dor.
HC Tábor
VHK ROBE Vsetín