Na ledě Slavie junioři nevstřelili branku, série je vyrovnaná

Anna Pavlína Sedláčková • 18.03.2023

Ve druhém kole play-off ligy juniorů se prosadila pouze Slavia Praha. Nejprve v 11. minutě, pár sekund poté co byli Vsetínští opět v plném počtu, kdy se prosadil útočník Tichý. Na počátku druhé třetiny se do brány Vsetína prosadil také obránce Dráb. Poslední gól utkání padla ve 40. minutě od Plíška. Další utkání play-off se Slavii se odehrají na Vsetínském Lapači 20.3. a 21.3. v 18:00.

Liga juniorů - ČF2 pá 17.3.17:30
HC Slavia Praha
3:0(1:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 11. Tichý (Václavík, Dráb), 24. Dráb (Václavík, Tichý), 40. Plíšek (Strnad, Dráb). Rozhodčí: Turhobr — Sýkora, Hošťálek. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 40:31. Diváci: 163. Průběh utkání: 3:0.

HC Slavia Praha: Pittr – Kříženecký, Dráb, Hron, Kluch, Hrdlička – Václavík, Tichý, Fibigr, Bareš, Strnad, Plíšek, Curran, Holaník, Kvasnička, Vosmík, Dobner, Štípek, Matuška.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Mošnička, Fojtík, Zedek, Machů, Kráčalík, Hamřík, Velikovský – Juráň, Matějíček, Hrdý, Stodůlka, Heinrich, Melenovský, Ürge, Rigo, Smetana, Jurek.