permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1990 (6.10.2024)

9. třída vzdorovala Kometě, dobrá defenziva nestačila

Helena Hegeďová • včera

V neděli se na Lapači představila 9. třída Komety, která platí za favorita celé soutěže a také to v dosavadním průběhu sezony jednoznačně potvrzuje. Vsetín ale úspěšně vzdoroval, na rychlou úvodní branku odpověděl a držel se na dostřel po celou dobu zápasu. Ani podstatně zlepšený výkon ale na další body do tabulky nestačil.

Extraliga 9. tříd - 7.kolo ne 6.10.12:30
HC Kometa Brno
2:4(1:3, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 03:00 Hřebíček (Hajdu, Maček; 5/5), 21:44 Hřebíček (Hajdu; 5/5) – 01:29 Vinkler (Bartes; 5/5), 07:42 Školiak (Říha; 5/5), 17:21 Školiak (J. Proch, M. Proch; 5/5), 36:30 Lačňák (Vinkler; 5/5). Rozhodčí: Škrobák – Tomeček, Petr. Diváci: 122. Vyloučení: 7:7. Bez využití. Střely na branku: 30:49. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.

VHK ROBE Vsetín: Macíček – Planka, Janda, Molek, Maček, Bodiš – Klich, Macháč, Březovják, Štěpánek, Klimša, Hajdu, Šišák, Hřebíček, Strapina.
HC Kometa Brno: Brůček – Ossowski, Rous, Pešek, Roška, Vladík, J. Proch, Kotlařík, Baják – Školiak, Vinkler, Lačňák, Říha, Bango, Topalov, Bartes, M. Proch, Pitour.

Ohlasy k utkání

Zbyněk Žabčík (VHK ROBE Vsetín): Do zápasu jsme šli s respektem, protože nás čekala Kometa, favorit této soutěže. Myslím si, že jsme oproti minulým utkáním odvedli zodpovědný výkon dozadu. Bylo to o chlup lepší, ale chyběl nám větší klid v zakončení a proměňování šancí. Byli jsme trpělivý, čekali jsme na šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Hra dozadu byla podpořena skvělým výkonem gólmana a myslím si, že když budeme takhle pokračovat, tak se opět můžeme odrazit k nějakým bodovým ziskům a zlepšujícímu se výkonu.

Dnes v 17:30 | Muži
Piráti Chomutov