Ani napočtvrté to nevyšlo. Junioři padli v Přerově

Helena Hegeďová • 07.01.2022

Vsetínští junioři se svého soupeře gólově drželi jen v prvních minutách. Za stavu 1:1 v první třetině totiž vstřelil domácí útočník Hradil během tří minut dva góly, čímž pro Zubry vybudoval klíčový náskok. Přerovští své vedení ještě navýšili v 37. minutě a žádná další branka už v utkání nepadla. Na divácké atraktivitě však zápasu přidávaly vzájemné potyčky, rozhodčí rozdali po třinácti trestech na každé straně.

Liga juniorů - 28.kolo pá 7.1.
HC ZUBR Přerov
4:1(3:1, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Kolařík (Hradil, Němec), 15. Hradil (Halík, Holík), 17. Hradil (Gréč, Hlávka), 37. Kolařík – 8. Bednařík (Przybyla, Čapka). Rozhodčí: Schenel – Hübl, Polesný. Vyloučení: 13:13.Diváci: 138. Střely na branku: 37:23 (14:11, 9:7, 14:5). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.

HC ZUBR Přerov: Žurek – Gréč, Hanák, Holík, Nesvadba, Koblížek, Němec, Billa, Halík, Kleniar, Buršík, Hlávka, Hradil, Šilhavý, Prísažný, Kolařík, Brázda, Švejda.
VHK ROBE Vsetín: Hořejší – Machů, Liss, Prčík, Mojžíš, Matějíček, Fojtík, Sýkora, Čapka, Sviták, Janíček, Maštalíř, Jurek, Horský, Przybyla, Bachánek, Bednařík, Broža.

Branky začali v atraktivním souboji Vsetína s Přerovem padat už v první třetině. Zásluhou Radima Kolaříka se domácí Zubři dostali do vedení už ve třetí minutě, ale Valaši na tuto branku o pět herních minut později zareagovali.

Konkrétně to byl David Bednařík, kdo srovnal stav zápasu na 1:1. Jenže Přerovští v dalším průběhu třetiny vystřihli parádní kousek. A byl to Radim Hradil, komu se nejprve podařilo skórovat ve vlastním oslabení a o dvě minuty později i v přesilovce.

Svůj náskok domácí zásluhou Radima Kolaříka ještě navýšili v závěru druhé dvacetiminutovky. Ta třetí sice byla na střely a gólové šance bohatá, ale branka už v ní nepadla. Domácí tak potvrdili roli favorita, když Vsetín porazili 4:1.