Dohrávka se nepovedla. Dorostenci z Přerova odjeli bez vstřelené branky

Andrea Harmuthová • 11.01.2022

Souboj s Přerovem, který okupuje druhé místo tabulky, dorostencům příliš nevyšel. Zubři byli od začátku zápasu střelecky aktivnější a hned v první třetině se jim podařilo vsítit dvě branky. V druhé polovině zápasu vstřelili ještě tři další, což odráželo obraz hry. Vsetínu se nedařilo dostat ke střele, a tak na žádný z přerovských gólů nenašel odpověď.

Extraliga dorostu - 4. kolo - 2. část út 11.1.18:00
HC ZUBR Přerov
5:0(2:0, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 8. Hanák J. (Harásek, Kolařík), 13. Hanák J. (Paska, Kolařík), 35. Paska (Vojtek, Harásek), 50. Svozil (Dobša), 54. Hanák M. (Veselý, Svozil). Rozhodčí: Maťašovský – Maloušek, Kučera. Vyloučení: 6:4. Využití: 2:0. Diváci: 122. Střely na branku: 48:19 (16:10, 18:5, 14:4). Průběh utkání: 5:0.

HC ZUBR Přerov: Vojtek – Škňouřil, Svozil, Janek, Harásek, Veselý – Galnor, Hanák M., Hanák J., Paska, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Svoboda.
VHK ROBE Vsetín: Čada – Zedek, Kučný, Sadílek, Šedlbauer, Herman – Bartoněk, Koláček, Juráň, Pořízka, Vaněk, Kovář, Škarka, Frolo, Raušer.