Dorost proti Třebíči udržel vedení a po zaváhání opět naplno bodoval

Helena Hegeďová • včera

Dorostenci vedli v polovině utkání proti Třebíči 3:0, soupeř ale začal snižovat. Opakoval se tak podobný průběh utkání, která dorost zažil v minulém zápase na Technice. Tehdy Valaši o vedení přišli, tentokrát však Vsetínští nedovolili celku z Vysočiny vyrovnat a ve třetí třetině ubránili jednobrankový náskok a tříbodový zisk.

CCM liga dorostu - 6.kolo pá 18.10.16:45
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2(2:0, 1:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 08:53 Fusek (Dubec, Bláha; 5/4), 09:36 Kremer (Tomášik; 5/5), 25:50 Fusek (Řepka, Dubec; 5/5) – 33:28 Hájek (5/5), 39:46 Hájek (5/5). Rozhodčí: Hozman – Kaprál, Lainka. Diváci: 174. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Střely na branku: 3:2. Průběh utkání: 3:0, 3:2.

VHK ROBE Vsetín: Matoušek – Kremer, Posád, Řepka, Dubec, Spitzer, Šedlbauer, Koňařík – Olšák, Lorenc, Vopatřil, Malý, Bláha, Tomášik, Fusek, Duba, Man.
SK Horácká Slavia Třebíč: Morava – Štancl, Parkan, Trupl, Pokorný, Tomica, Rozsypal – Kružík, Doležal, Amcha, Klapetek, Houzar, Velek, Hobza, Heřman, Sazavský, Hájek.

Ohlasy k utkání

Michal Hložek (VHK ROBE Vsetín): Zápas byl podobný tomu na Technice. Začali jsme dobře, akorát si myslím, že bychom se měli zase vrátit k tomu, co jsme hráli na začátku sezony. Měli jsme lepší přístup k zápasům i tréninkům, měli jsme větší pokoru. Teď si myslíme, že to půjde samo, a neděláme věci, které bychom dělat měli a i jsme je na tom začátku dělali. Tento zápas podle toho taky vypadal, ale nakonec jsme to dotáhli do vítězného konce. Měli bychom se ale trošku zamyslet a dělat víc věcí, které jsou hokejovější a týmovější, a ne koukat na sebe jako na individuality.

Dnes v 16:30 | Muži
HC Dukla Jihlava