Dorostenci podlehli Kladnu 0:3

Michal Kubáň • 08.12.2005

V s e t í n - S mírným opožděním vám přínášíme výsledek ze sobotního zápasu, kdy se utkali vsetínští dorostenci s Kladnem. Byli to právě hosté, kteří se ujali vedení již ve čtvrté minutě. Ve druhé části pak Kladno opět zvýšilo svůj náskok a stejný scénář se opakoval i v závěrečné třetině. Valaši sice potrápili soupeře, přesto se nedokázali vstřelit branku, a tak si Kladenští odvezli ze vsetínského ledu plný počet bodů.

- 27.kolo so 3.12.12:00
0:3(0:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Knotek (Eberle, Bláha), 29. Knotek (Hauer), 59. Piskáček (Bláha). Rozhodčí: Vlach - Machálek, Škach. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 18:24. Průběh utkání: 0:3.
VHK ROBE Vsetín: Kudela - Fabián, Farda, Hastrman, Kapr, Kocur, Lukeš, Sznapka - Kubo, Mičulka, Palička, Pořický, Surovčík, Sýs, Švajda, Švaňhal
Rytíři Kladno: Bína - Krušík, Látal, Libert, Petráček, Pískáček, Souček, Stehlík - Bečvář, Bláha, Dalecký, Eberle, Hauer, Knotek, Kuoec, Melka, Mužík, Veselý, Zindulka