Dvě sekundy od tří bodů a překonaná hranice 100 gólů. Dorost přetlačil Třebíč

Helena Hegeďová • 07.01.2024

Dorostenci měli zápas proti Třebíči skvěle rozehraný, když po dvou třetinách vedli o dvě branky. Následně se ovšem znovu potvrdilo, že tento soupeř patří mezi méně oblíbené. Hosté ve třetí dvacetiminutovce vyrovnali, přičemž branka na 2:2 padla dvě sekundy před sirénou. V posledních sekundách prodloužení poté při trestném střílení hostů podržel Vsetínské gólman Hanzlík. Stejně tak tomu bylo v nájezdech, které ovládli Valaši.

Liga dorostu - 24.kolo ne 7.1.12:00
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2sn(1:0, 1:0, 0:2 – 0:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 10:25 Fusek (Vinklárek, Drozd; 5/5), 27:09 Němec (Vaněk, Bláha; 5/3), rozh. náj. Fusek – 43:13 Hobza (L. Hájek; 5/4), 59:58 Gross (5/5). Rozhodčí: Škach – Dětský, Tomeček. Diváci: 87. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Střely na branku: 3:2. Průběh utkání: 2:0, 2:2.

VHK ROBE Vsetín: Hanzlík – Vaněk, Sadílek, Raulič, Kučný, Spitzer – Malý, Lorenc, Zezulka, Dvořák, Drozd, Bláha, Němec, Paták, Fusek, Vinklárek, Ročák.
SK Horácká Slavia Třebíč: Melich – M. Hájek, Malena, Pešl, L. Hájek, Rozsypal, Rous – Beraczka, Houzar, Klapetek, Hobza, Ostrý, Prokop, Kijonka, Gross.