Frýdek - Místek ukončil neporazitelnost juniorů

Václav Trávníček • 15.12.2009

Dvanáct zápasů. Tak dlouho trvala úspěšná šňůra vsetínských juniorů, během které svěřenci trenérů Plachtoviče a Augusty nepoznali hořkost porážky. Sérii ukončilo až úterní utkání ve Frýdku - Místku, kde junioři VHK prohráli 4:2. Zápas dobře vyšel domácímu Romanu Částečkovi, jenž vstřelil dvě branky. Příští utkání sehrají Valaši ve čtvrtek, kdy přivítají na domácím ledě Orlovou.

- 23.kolo út 15.12.17:30
HC Frýdek-Místek
4:2(0:0, 2:1, 2:0)
HC Frýdek-Místek: Polonyi, Lyzák, Martinčík, Štochl, Kocurek, Částečka R., Slípek, Ledvoň, Kalamar, Parma, Krč, Dubčák, Matzke, Křesťan, Částečka J., Konečný, Přívara, Balcar, Kimla, Ševčík.
VHK ROBE Vsetín: Hromada, Kurtin, Ondra, Studený, Tobola, Hradil, Jaškin, Kubo, Djorič, Červenka, Chocholáček, Zbraněk, Plachtovič, Kapr, Gromus, Farda, Vítek, Šimko, Lukeš.