Junioři podlehli Frýdku o jednu branku

Kristýna Guricová • 27.02.2011

V nedělním utkání ve Frýdku-Místku se vsetínským juniorům nedařilo tak, jako v pátek na vlastním ledě s Orlovou (8:4). Již v 7. minutě prohrávali rozdílem jedné branky a museli se dotahovat. I přes to, že se jim to záhy povedlo, tato situace se opakovala ještě dvakrát. Když pak šli hosté v 58. minutě do čtyř a Frýdek již po 7 vteřinách skóroval, bylo jasné, že Vsetínu už na další srovnání zbývá příliš málo času. Domácí si tak připisují plný bodový zisk.

Liga juniorů, skupina Východ - 43.kolo ne 27.2.
HC Frýdek-Místek
4:3(1:1, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Alina (Gottwald), 26. Alina (Matysz), 40. Mach, 58. Matysz (Alina, Štubňa) - 11. Pokus (Vítek, Lechner), 30. Klimek (Sochora, Kubo), 54. Vítek (Skyba). Rozhodčí: Langer - Adamec, Štěpán. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.
HC Frýdek-Místek: Polonyi, Baldík - Kocurek, Golasovský, Hamhalter, Dohnal, Gottwald, Bartek, Ševčík, Mičulka, Štubňa, Mach, Alina, Částečka, Matysz, Fiala, Blahuta.
VHK ROBE Vsetín: Hromada, Šenk - Studený, Boháčik, Kubo, Zbranek, Skyba, Romanov, Vítek, Pokus, Gromus, Sochora, Tyralík, Urban, Žabčík, Lechner, Klimek, Motloch.