Junioři ze Vsetína si ze zápasu berou jeden bod z nadstavby

Anna Pavlína Sedláčková • 26.10.2018

Štěstí v dnešním zápase bylo jednoznačně na straně soupeře z Havířova, kterému se již v 7. minutě podařilo skórovat. Pak přišlo několik vyloučení v domácím týmu, kde se v polovině třetiny ocitli ve stavu, kdy byli na ledě pouze tři hráči. Havířov využil početní převahy ve druhé třetině a připsali si na své konto další gól. Netrvalo dlouho a AZet se opět ocitl v početní výhodě, které využili a zvýšili tak stav na 3:0. Ve třetí třetině se pouze vylučovalo. V nadstavbě se Vsetínu dařilo líp a tak z tohoto zápasu ukořistili alespoň jeden bod.

DHL Extraliga juniorů - 13. kolo - 1. část pá 26.10.17:30
AZ Havířov
0:3(0:1, 0:2, 0:0 - N 1:0)

Branky a nahrávky: 65. Jenáček (Klímek) – 7. Béreš (Pindel, Šěvěček), 29. Pawliczek (Pindel), 34. Mastič (Bambula, Šěvěček). Rozhodčí: Král – Lukš, Hanzlík. Vyloučení: 9:6 + Lukáš Juhász (HAV) 10 min. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 121. Střely na branku: 31:39. Průběh utkání: 0:3.

VHK ROBE Vsetín: Sachr – Lašák, Ondračka, Zeman, Jenáček, Pernický, Kožený – Jindra, Klímek (C), Zetocha, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Vašenka, Petriska, Frimel, Frydrych.
AZ Havířov: Matoušek – Zdeněk, Uhlíř, Pavelek, Gryger, Koubek, Šěvěček – Béreš, Pindel, Bambula, Juhász (C), Adámek, Pawliczek, Mastič, Bochnak, Kylnar, Tomeček, Revaj.