Junioři ztratili dvoubrankový náskok, Šumperku podlehli v prodloužení

Radek Bařina • 27.02.2009

Š u m p e r k - Nepříjemnou bodovou ztrátu utrpěli junioři VHK Vsetín na ledě šumperských Draků. Utkání přitom rozehráli na výbornou a po dvou brankách Davida Vítka vedli ve 28. minutě 2:0. Domácí ovšem ještě do přestávky snížili a když se na začátku posledního dějství trefil ve vlastním oslabení Šoustal, začínalo se od znova. Další branka už v normální hrací době nepadla a na řadu tudíž přišlo prodloužení. V něm měli více štěstí Draci a po trefě Novotného ze 64. minuty získali druhý bod do svého držení. Po dvou kolech baráže jsou vsetínští mladíci na 3. příčce.

- bar. pá 27.2.18:00
Draci Pars Šumperk
3:2p(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 30. Přikryl (Zacpálek, Poles), 42. Šoustal, 64. Novotný (Zacpálek) - 18. Vítek (Jurík), 28. Vítek (Jurík, Plachtovič). Průběh utkání: 0:2, 3:2.
Draci Pars Šumperk: Peksa (Vodička) - Bernad, Cink, Dokoupil, Drtil, Fryč, Havlík, Hlavsa, Malý, Novotný, Pezda, Peška, Poles, Přikryl, Skoumal, Stejskal, Svoboda, Zacpálek, Šoustal, Žalčík.
VHK ROBE Vsetín: Hromada - Trška, Kapr, Farda, Jaškin, Fabián, Šimurda - Kopún, Surovčík, Plachtovič, Vítek, Martyčák, Vávra, Sýs, Jurík, Klimek.