Juniorka si v souboji s Přerovem neuhlídala druhou příčku

Anna Pavlína Sedláčková • 15.11.2019

V první třetině došlo na dvě vyloučení Přerova, kterého se však Vsetínu nepodařilo využít. Druhá perioda již přinesla dva góly na straně Zubrů, první z nich padl v 29. minutě. Druhý Vsetín inkasoval na konci třetiny. Poslední část zápasu byla pouze o vyloučení, kterých bylo na obou stranách mnoho. Avšak nikomu se jich nepodařilo využít a vsetínská juniorka tak odjíždí domů bez bodu.

Extraliga juniorů - 17.kolo pá 15.11.18:00
HC ZUBR Přerov
2:0(0:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 29. Kolařík (Mynář), 39. Mynář (Kopeček, Šimanský). Rozhodčí: Grygera – Bařinka, Kociňák. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 148. Střely na branku: 43:24. Průběh utkání: 2:0.

HC ZUBR Přerov: Lekeš – Dřímal, Gréč, Šabršula, Takáč, Moučka, Kopeček – Rozsahegyi, Fencl, Šimanský, Mynář, Kolařík, Hradil, Zmeškal, Hanák, Dvořáček, Petr, Vohrabal.
VHK ROBE Vsetín: Málek – Holáň, Kožený, Zeman, Pernický, Liss, Ondračka – Zemánek, Novosad, Holba, Pospíšil, Hilšer, Klímek, Vašenka, Vavřík, Frimel.