Mladší dorostenci vyhráli počtvrté v řadě, Opavě dovolili pouze devět střel

Václav Trávníček • 07.12.2014

Pouze devět střel na branku dovolili v neděli odpoledne mladší dorostenci VHK soupeři z Opavy. Vsetínští měli navrch a do vedení šli ve 12. minutě díky obránci Jakubu Jenáčkovi. Na jeho trefu ale přes sérii střeleckých pokusů dlouho nemohli navázat. Valaši utkání zlomili až v samotném závěru, kdy se v rozmezí pětadvaceti sekund prosadili David Hrňa a Roman Půček, a připsali si čtvrté vítězství v řadě.

ELMD - 3NS ne 7.12.13:45
Hokejový klub Opava
3:0(1:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 12. Jenáček J. (Nadymáček), 57. Hrňa (Kristek, Jenáček J.), 57. Půček. Rozhodčí: Dobeš - Kurtin, Škrobák. Vyloučení: 4:12, navíc Věntus OK, Beránek (oba OPA) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 33:9. Průběh utkání: 3:0.
VHK ROBE Vsetín: Kořenek - Mikulenčák, Ondračka, Dluhoš, Kollár, Nadymáček, Jenáček J. - Koňařík, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Fajkus, Půček, Paťava.
Hokejový klub Opava: Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Hadamczik - Pělucha, Hilšer, Adamczyk, Hladoník, Kadula, Věntus, Bitomský, Beránek, Vojtovič.
Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov