Na ledě posledního Velmezu Vsetín nezaváhal

Radek Bařina • 22.02.2009

V e l k é M e z i ř í č í - Nic náhodě neponechali hokejisté VHK Vsetín v zápase proti poslednímu týmu tabulky z Velkého Meziříčí a třemi brankami prakticky rozhodli utkání již v první třetině. Domácí, jejichž naděje na záchranu se nachází už jen v teoretické rovině, sice v úvodu druhého dějství snížili brankou Kartůška, na ni však v pohodě hrající Valaši ještě do přestávky odpověděli dalšími dvěma brankami a ve třetí třetině již více méně v pohodě kontrolovali svůj náskok. Dvěma góly se pod výhru Vsetína podepsali Pavel Marek a Josef Mikeš, který navíc přidal i jednu asistenci. Po vítězství 7:3 si tak Valaši upevnili šestou příčku ve druholigové tabulce.

- NČ ne 22.2.17:00
HHK Velké Meziříčí
3:7(0:3, 1:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 26. Kartůšek (Burian), 47. Fiala (Nekvasil, Burian), 54. Stráňovský (Burian, Fiala) - 11. Knebl (Zavrtálek, Haschka), 15. Mikeš (Rajnoha, Štraub), 17. Marek (Šimek), 21. Hrňa (Mikeš, Tesařík), 32. Podešva (Knebl), 50. Marek (Vaněk), 59. Mikeš (Hrňa, Štraub). Průběh utkání: 0:3,1:3, 1:5, 2:5, 2:6, 3:6, 3:7.
VHK ROBE Vsetín: Plšek - Bezouška, Šimek, Černý, Rajnoha, Haschka, Zavrtálek - Vaněk, Klabačka, Marek - Hrňa, Mikeš, Štraub - Knebl, Podešva (40. Ašer), Tesařík.