Parádní start čtvrtfinále! Junioři otočili utkání na Slavii

Helena Hegeďová • 16.03.2023

Junioři nevstupovali do čtvrtfinále proti Slavii v roli favorita a mohli v prvním utkání jen překvapit. A to se také stalo! Do druhé třetiny sice Valaši vstupovali s jednobrankovou ztrátou, David Heinrich ovšem hned po osmi sekundách hry ve třetí části vyrovnal a Jan Matějíček v 47. minutě využil přeislovou hru. Jednobrankové vedení Vsetín ubránil a ujímá se vedení 1:0 ve čtvrtfinálové sérii.

Liga juniorů - ČF1 čt 16.3.17:30
HC Slavia Praha
3:4(2:1, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 10. Holaník (Vurran, Strnad), 20. Václavík (Matuška, Hron), 34. Stejskal (Strnad, Curran) – 20. Hrdý (Hamřík, Jurek), 36. Hamřík (Heinrich, Mošnička), 41. Heinrich (Melenovský, Velikovský), 47. Matějíček (Velikovský, Kráčalík). Rozhodčí: Zavřel — Kettner, Hlinka. Vyloučení: 7:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 147. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4.

HC Slavia Praha: Volevecký – Stejskal, Dráb, Hron, Kluch (C), Kříženecký, Hrdlička (A) – Tichý (A), Matuška, Fibigr, Bareš, Strnad, Kvasnička, Curran, Holaník, Václavík, Jokl, Plíšek, Vosmík, Dobner
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Mošnička, Fojtík (C), Zedek, Machů, Kráčalík, Hamřík, Velikovský – Juráň, Matějíček, Hrdý, Stodůlka, Heinrich, Melenovský, Urge, Rigo, Jurek.