Starší dorost uspěl v přípravě i počtvrté v řadě

Filip Bazala • 24.08.2017

Poslední přípravný zápas mají za sebou hráči staršího dorostu. V předešlém zápase svěřenci Josefa Turka přestříleli Havířov na domácím ledě poměrem 6:1. Tentokrát je na ledě AZetu čekal jiný zápas. Domácí se hned v první třetině dostali do dvoubrankového vedení a byli na nejlepší cestě oplatit porážku vsetínskému týmu. Jenomže brankář Chrástecký už po zbytek zápasu žádný puk za záda nepustil a z branek se dále radovali už jen zelenožlutí. Havířov porazili těsně 3:2.

Přípravné zápasy SDO - přát. út 22.8.12:30
AZ Havířov
2:3(2:1, 0:2, 0:0)

Branky a nahrávky Vsetína: Petriska (Jenáček), Klimek (Matiaško, Půček), Mikulenčák (Klimek, Půček). Střely na branku: 45:30. Průběh utkání: 2:0, 2:3.

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký - Ondračka, Kožený, Lašák, Mikulenčák, Vávra, Žabčík, Fojtášek - Půček, Matiaško, Klimek - Petriska, Jenáček, Pernický - Lukačka, Krupa, Baďura.

Ohlasy k utkání

Josef Turek (Vsetín): K zápasu jsme nastoupili bez Matuše Floriše, Honzy Vašenky a Adama Zetochy. Byli jsme trochu oslabení, ale dostali šanci jiní. Narazili jsme na silného soupeře, který nás jasně přestřílel. Jsem rád, že jsme dnes dokázali otočit stav, kdy jsme prohrávali 0:2 s tak silným soupeřem. Byli jsme produktivnější, a proto jsme zvítězili. Myslím si, že zvítězit čtyřikrát za sebou v přípravě je dobré. I díky tomu, že to tady dlouho nebylo, snad deset let. Jsem rád, že se tým nastavil na vítězný režim, ale pořád to byla jen příprava. Uvidíme, co s námi provede liga.

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov