Starší dorost vybojoval v Litvínově dva body

Filip Bazala • 02.03.2012

Litvínov před utkáním se Vsetínem byl o jeden bod před Valachy se zápasem k dobru. Hrál se tedy souboj o první místo v tabulce skupiny B. Vsetín šel brzy do vedení, když se ve čtvrté minutě trefil Zvonek. Litvínovští srovnali ve druhé třetině, kdy přesně zamířil Řehoř. V další části hry se ani jedné straně nepovedlo skórovat a na řadu přišlo prodloužení. Ani v pětiminutovém nastavení, se ale nikdo netrefil a na řadu přišly nájezdy. V těch byli úspěšnější Valaši. Vítěznou trefu zaznamenal Kamil Šiafutdinov.

ESD - 43.kolo pá 2.3.15:00
HC Litvínov
1:2sn(0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 24. Řehoř (Wiedemann) - 4. Zvonek. Rozhodující sam. nájezd: Šiafutdinov. Rozhodčí: Orlický - Koskuba, Šulo. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 49:38. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
HC Litvínov: Soukup – Cvrk, Fučík, Moravec, Svoboda, Šefl – Čeřovský, Mical, Stříbrný, Sýkora, Trubenekr, Ujfaluši, Válek, Wiedemann, Zdeněk, Šesták, Šimeček, Štěpka, Řehoř, Řezníček.
VHK ROBE Vsetín: Svoboda – Hajda, Hryciow, Svozílek, Ščotka, Žabčík – Forch, Grygar, Kohout, Kuchařík, Mikula, Neuwirth, Stodůlka, Zvonek, Šiafutdinov.