Stav byl po většinu utkání s Technikou vyrovnaný, dorostenci však nakonec zvítězili 6:3

Anna Pavlína Sedláčková • 25.02.2023

Jako první se podařilo prosadit Technice, o dvě minuty později však bylo vyrovnáno. Ve druhé polovině první třetiny padly další dva góly ve prospěch domácího Vsetína. Počátek druhé periody patřil opět Technice, které se podařilo vyrovnat na 3:3. Netrvalo dlouho a domácí byli opět ve vedení. V poslední části utkání se Vsetínští prosadili ještě dvakrát, čímž potvrdili své vítězství v tomto utkání.

Liga dorostu - 33.kolo pá 24.2.18:45
HC Technika Brno
6:3(3:1, 1:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 5. Ostrčil (Kovář, Herman), 15. Vaněk (Herman, Kovář), 20. Kovář (Žárský, Herman), 27. Kovář (Ostrčil), 57. Miklas (Koláček, Pala), 60. Koláček (Kovář, Kučný) – 2. Balog (Olma), 25. Večerka (Starý), 26. Zelinka (Frimel, Hladký). Rozhodčí: Pavel — Piskoř, Onderka. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 72. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 6:3.

VHK ROBE Vsetín: Uhrin — Pala, Stodůlka, Kotrla, Kučný, Sadílek, Herman, Vaněk — Drábek, Koláček, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Kovář, Drozd, Palan.
HC Technika Brno: Kalinichenko — Matyáš, Navrátil, Hrabinec, Mozr, Starý, Hejduk — Balog, Minář, Olma, Hladký, Provazník, Smrž, Zelinka, Hnízdil, Frimel, Kopets, Večerka.