Třetí třetina rozhodla o všem. Dorostenci střelecky nestačili na Přerov

Anna Pavlína Sedláčková • 25.11.2021

První třetina se odehrála v poklidu a dostalo se pouze na dvě vyloučení, každé v jednom celku. To na počátku druhé periody se do vedení dostal Přerov jehož náskok v 31. minutě Vsetín dohnal střelou z trestného střílení. Do konce třetiny si každý tým na své konto ještě přidal ještě po jednom gólu. Ty pravé gólové hody však přišly až v poslední části utkání, kdy se Zubři prosadili pětkrát.

Extraliga dorostu - 17.kolo čt 25.11.
HC ZUBR Přerov
2:7(0:0, 2:2, 0:5)

Branky a nahrávky: 31. Škarka (TS), 35. Pejchal (Frolo, Kovář) – 25. Polame (Hanák J., Kolařík), 34. Galnor (Kuchta, Svozil), 43. Galnor (Kuchta, Svozil), 49. Kolařík (Hanák J.), 51. Galnor (Hanák M., Svozil), 56. Galnor (Svozil, Hanák M.), 60. Hanák M. (Kuchta). Rozhodčí: Smilek – Wesley, Poláček. Vyloučení: 6:2 + Koláček (VSE) 20 min. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 15:50. Průběh utkání: 0:1, 1:2, 2:2, 2:7.

VHK ROBE Vsetín: Čada – Stodůlka, Zedek (A), Škrabola, Hrdinka, Šedlbauer (C), Kotrla, Herman – Bartoněk, Koláček (A), Vaněk, Kovář, Škarka, Budín, Pejchal, Frolo, Raušer.
HC ZUBR Přerov: Vojtek – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý (A) – Věchet, Galnor, Hanák M., Hanák J. (A), Páska, Kolařík, Toman, Kuchta (C), Klouda, Svoboda.