Vsetínští junioři vykročili v Třinci k finále

Aleš Koňařík • 15.03.2007

T ř i n e c - Necelé tři minuty v první části semifinálového klání s Třincem stačily Vsetínu k vybudování rozhodujícího náskoku na ledě Ocelářů. Na úvodní trefu domácího Hampla odpověděli v rychlém sledu Varga, Podešva a Navrátil. Valaši pak dlouho drželi nadějné vedení o dvě branky, až zápas v 54. minutě zdramatizoval Kania ranou nad Kůdelovu lapačku. Při následné power-play Třince ale potvrdil důležité vítězství Vsetína jeho nejlepší střelec Marek Knebl. Na závěrečné snížení Třince dvě vteřiny před koncem už ani slavící brankář Vsetína nereagoval. Série v sobotu pokračuje na Lapači.

- SF1 čt 15.3.
HC Oceláři Třinec
3:4(1:3, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 13. Hampl (Škatula), 54. Kania (Haas), 60. Hoďa (Šrámek) - 14. Varga (Ciupa), 15. Podešva (Mičulka), 17. Navrátil, 59. Knebl (Podešva). Rozhodčí: Polák - Čech, Chytil. Vyloučení: 4:6, navíc Samiec 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 383. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4.
HC Oceláři Třinec: Šrámek - Hoďa, Rangl, Kania, Vydra, Hegegy, Dóczy - Bajtek, Dvorčák, Haas, Vrba, M. Toman, Hinďoš, Smeták, Hampl, Škatula, Grofek, Samiec.
VHK ROBE Vsetín: Kůdela - Fabián, Stříteský, Sznapka, Kapr, Ostrčil, Pokora, Haschka - Knebl, Podešva, Varga, Hrňa, Mičulka, Navrátil, Ciupa, Švaňhal, Vrdlovec.